• تماس با ما: 1108 2842 - 021
 • ایمیل به ما: info@zwoodco.com
 • ساعت کاری: 09:00 تا 18:00

رنگ بریلوکس

 

رنگ ترمووود بریلوکس Brillux  آلمان بی همتا فراتر از یک رنگ ...

شرکت بزرگ بریلوکس با ایجاد و مدیریت چهار کارخانه بزرگ ، همگام با فناوری بروز یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های تحقیقاتی ، تولیدی رنگ و پوششی در دنیا میباشد . محصولات این شرکت با تنوع بسیار بالا که شامل 12000 نوع کالا میشود و همگی علاوه بر کیفیت بالا با محیط زیست نیز سازگار هستند شرکت بریلوکس را در میان بهترین کارخانجات قاره اروپا قرار داده است .

قدمت شرکت بریلوکس به بیش از صد سال میرسد و محصولات آن شامل رنگ چوب ،جلا ،پوشش های حرارتی ، پوشش های عایق و ... میشود و این تنوع بالا هرنوع سلیقه ای را پوشش داده و با ارایه کیفیت بالای محصولات آرامش خاطر مصرف کنندگان را  نیز فراهم آورده است .

محصولات شرکت بریلوکس آلمان شامل هر دو نوع رنگ پایه روغن  و پایه آب میباشد . یکی از تخصص های شرکت بریلوکس تولید انواع رنگ ترمووود و رنگ چوب و پوشش های مربوط به آن است . رنگ ترمووود بریلوکس نیز مانند سایر محصولات این شرکت در هر دونوع پایه آب و پایه روغن عرضه میگردد .

رنگ بریلوکس با کاستن مواد مضر فرار که در تولید رنگ ها استفاده میگردد اثرات مضر رنگ ها را به حداقل رسانده است و رنگ بریلوکس را برای استفاده در هر محیطی حتی اماکن حساس مثل مدارس،بیمارستان ها و ... امکان پذیر کرده است .

ما در شرکت زیباووود جهت اطمینان خاطر مشتریان محترم ضمن اخذ نمایندگی معتبر از شرکت بریلوکس آلمان پس از بررسی و تحقیقات گسترده روی انواع محصولات این شرکت ،رنگ های سری 580 را به عنوان بهترین گزینه برای رنگ ترمووود و چوب برگزیده ایم . رنگ ترمووود بریلوکس سری 580 دارای برتری های بسیاری نسبت به رنگ سایر شرکت های جهان میباشد از جمله :

 • رنگ ترمووود بریلوکس پایه روغن بوده و مقاومت بسیار بالایی درسطح ترمووود در برابر اشعه UV آفتاب ایجاد می کند .
 • علیرغم روغنی بودن رنگ ترمووود بریلوکس، کاملا بدون بو و اثرات مخرب محیط زیستی میباشد .
 • پوشش دهی رنگ ترموود بریلوکس بی نظیر و حتی به عنوان لایه محافظ جهت پوشش آلکیدی برای چوب های معمولی نیز جزو بهترین کزینه ها میباشد .
 • رنگ ها بصورت مخلوط و آماده وارد شده و تمامی موارد کیفی منطبق با کارخانه آلمان میباشد و تمامی رنگ ها بصورت موجود در انبار شرکت زیباوود بوده و امکان بازدید در میزان خریدهای بالا برای مشتریان مقدور میباشد .
 • قیمت بسیار مناسب رنگ ترمووود بریلوکس آلمان در مقایسه با سایر رنگ های هم رده کیفی،سهولت خرید را برای مشتریان محترم جهت استفاده از رنگ ترمووود با بالاترین کیفیت بجای رنگ های ضعیف فراهم آورده است .
 • رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1507

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1501

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 9003

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 2103

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 0301

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 0100

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1208

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1804

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1806

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 8403

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 0903

  رنگ ترمووود BRILLUX پایه روغن

  کد : 1508

zwood

مشاوره، طراحی و اجرای نمای چوبی (ترمووود)


فرم مشاوره رایگان

ارتباط با ما

تماس با ما: 1108 2842 021
ارسال ایمیل به ما : info@zwoodco.com
 تهران - بزرگراه مدرس جنوب به شمال 
ابتدای ظفر - نبش کوچه مرو

 سلام! در کمترین زمان ممکن به پیام شما پاسخ خواهیم داد info@zwoodco.com

* مشاوره آنلاین
Close and go back to page
با ما مشورت کنید